Jak walczyć z NFZ

przez | 31 marca, 2012

W Internecie powstaje coraz więcej stron o tematyce medycznej. W ten sposób klientów zdobywają prywatne kliniki oraz gabinety lekarskie. Pośród tego rodzaju stron, znajdziemy także wiele blogów i serwisów informacyjnych, publikujące nowinki medyczne i dobre porady. Nie można się więc dziwić, że temat ma wzięcie. Jednak samo stworzenie portalu na temat medycyny nie zapewni nam rozgłosu. Najpierw trzeba trafić do użytkowników. Nie jest to trudne, ale wymagane są pewne działania promocyjne.

Od razu nasuwa się podstawowe pytanie. Jak zdobyć czytelników? Możemy to zrobić na wiele sposobów. Dobrym wyborem mogą okazać się tematyczne katalogi stron. Znajdziemy tam linki do stron internetowych wraz z opisem tego, co na tychże stronach można znaleźć. Działają one jak swego rodzaju informator medyczny, który oferuje mnóstwo potrzebnych źródeł w jednym miejscu. W katalogach medycznych znajdziemy nie tylko prywatne kliniki czy lekarze prowadzący indywidualną praktykę. Trafimy tam na reklamy aptek oraz sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnym.

Doskonałą metodą promocji strony, mogą być artykuły medyczne. Dobrze jest je publikować na branżowych blogach lub w serwisach dziennikarstwa obywatelskiego. Takie artykuły muszą spełnić wiele warunków. Powinny być w pełni unikalne oraz bardzo ciekawe. Podstawą jest także użyteczność zawartych w nim porad. Większość użytkowników Internetu nie ma pojęcia o medycynie, nie warto więc używać zbyt specjalistycznego słownictwa, gdyż może to zniechęcić do czytania.

Artykuły o tematyce medycznej, powinny być poparte solidnymi źródłami. Ciekawostki wyssane z palca zostaną szybko zweryfikowane, a a nasza strona narazi się na niepochlebne recenzje. Ponadto, jeśli nasze artykuły będą dobre, to zyskamy markę w sieci a internauci chętnie zaczną linkować do naszych stron, co pozwoli na zwiększenie liczby odwiedzających naszą stronę WWW.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *