Serwisy medyczne – tworzenie, pozycjonowanie

przez | 18 lipca, 2012

Wydawałoby się, że strony internetowe dla lekarzy, poradni, szpitali i pozostałych zakładów leczniczych tworzy się podobnie jak wszystkie inne. Jednak medycyna to gałąź szczególna, tematyka z nią związana i rodzaj informacji o służbie zdrowia podlega szczególnym regulacjom. Nie chodzi tu bynajmniej o to, że dominująca powinna być niebieska kolorystyka.

Polskie prawo zakazuje reklamowania osobom wykonującym zawody medyczne, dlatego strony dla lekarzy powinny nieść tylko informację na temat oferowanych usług, cennika, miejsca wykonywania zabiegów. Lekarzom i pozostałym medykom nie wolno dodawać przymiotników w stylu „dobry, najlepszy, jedyny” ze zrozumiałych względów. Każdy pacjent oddałby wszystko za zdrowie lub życie. Podobne ograniczenia obowiązują również farmaceutów, lekarzy dentystów.

Specjalnością naszej firmy jest tworzenie i pozycjonowanie stron medycznych. Zajmujemy się tym od kilku lat z sukcesami. Posiadamy stosowne oprogramowanie, zaplecze związane z tematyką zdrowotną, w naszym zespole pracują lekarze. Sprawia to, że jesteśmy wyjątkowo wyczuleni na niuanse związane ze służbą zdrowia. Przestrzegamy zasad etycznych i prawa, chroniąc naszych klientów. Zajmujemy się skutecznie pozycjonowaniem serwisów w wyszukiwarce Google, praktycznie wszystkie nasze strony zajmują TOP10.

Oferta skierowana jest do specjalistów medycyny z całego kraju, zakładów leczniczych, aptek, sklepów z wyposażeniem medycznym, rehabilitacyjnym, z odzieżą medyczną, laboratoriów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie seodoktor.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *