Hospicjum

przez | 15 marca, 2013

charytatywnie dla hospicjumJak obserwujemy polska ludność wydłużyła długość życia, ukazuje to przyrost popytu na ofertę hospicjów. Nasz system nie daje przyzwoitych ofert służby zdrowia. Zatem całokształt populacji mobilizuje się wspierać, notorycznie, dobrowolnie, często przekazując 1% z podatku dochodowego.

W ten sposób zrobiła nasza lokalna społeczność pozycjonerów, preferując hasło, w$p1erajmy hosp1cja, w charakterze głównej w Turnieju SEO w tym roku. Jak wykorzystać możliwość przekazania części swojego podatku z pożytkiem społecznym. Wystarczy włączyć telewizor aby przekonać się o kondycji polskiej służby zdrowia, niewydolny NFZ, Ministerstwo Zdrowia zarządzane przez kolejnych nieudaczników, aparatczyków. Nikt chyba nie ma wątpliwości, ze nie dbają oni o słabych, chorych, umierających. Mieszkanie dla syna Ministra fundowane przez firmę farmaceutyczną, nie ma sprawy, pobieranie podwójnych wynagrodzeń w Ministerstwie i Izbach Lekarskich, nie ma problemu, przykłady można mnożyć. Jednak trzeba pamiętać, ze pacjenci umierają w strasznych warunkach, bez dostępu do środków przeciwbólowych. Wydaje się ogromne kwoty na uporczywe terapie, nie zapewniając podstawowej pomocy i ulgi.

Mamy nadzieję, że zapewni to eskalację ilości fundatorów opieki paliatywnej. Wspierajmy hospicja to znamienity dobór, łączy pozycjonerów i dobrą ideę. Duża część z naszej grupy ma chęć nieść pomoc. Terapia paliatywna potrzebuje specjalnych datków. O ile ruch przyniesie ich przypływ, wystaramy się o zwycięstwo. Trzeba dodać, iż przedsięwzięcie zorganizowana jest z udziałem arenę PiO. Totalnie wspomagamy ten projekt oraz przeto piszemy ten wpis. Namawiamy aż do przelewu części podatku dla jakiegokolwiek hospicjum. Guzik nas to nie kosztuje tudzież mamy alternatywę wspomóc najsłabszych wymagających opieki. Wspomożemy każdego pełnego żaru do współdziałania, bądźmy dobrymi ludźmi, zorganizujmy się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *